PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

NOVINKA – MALÉ TERAPEUTICKÉ SKUPINY V PRAZE

Vzhledem k epidemiologické situaci dočasně rušíme pobytové programy v Rynarticích.

Jako bezpečnější alternativu nabízíme aktivní egolýzu formou čtyř až pětičlenných skupin, vedených osvědčenou dvojicí terapeutek (PhDr. Patricie Anzari, CSc. a Jitka Dytrychová, DiS., diplomovaná psychoterapeutka AE®).

  • Skupiny lze využít jako jednorázovou podporu při zpracování konkrétního tématu v životním příběhu.
  • Nabízejí také atraktivní a účinnou možnost zahájení dlouhodobější spolupráce metodou aktivní egolýzy® s cílem dosažení pozitivních změn v chování, prožívání, komunikaci.
  • Zázemí pro dlouhodobé klienty.

Prostudujte si pečlivě informace o stylu naší práce - Aktivní Egolýze ®

Tento druh terapie není vhodný pro osoby se sklony k urážlivosti a s přehnaně vysokým sebevědomím.

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME NÁSLEDUJÍCÍ TÉMATA:

1. Sebeovládání
Pro ty, kteří chtějí lépe zvládat své explozivní emoce a reakce, aniž by své city zcela potlačili. U každého se nezvladatelné reakce pojí s jinými spouštěči a situacemi. Najdeme společně originální, individuální cestu z této pasti, nabídneme řadu inspirací k tréninku sebeovládání v běžném životě. Každý se musí tohoto problému aktivně zbavovat, proto skupina není určena těm, kteří by chtěli napravit svého vznětlivého partnera.

2. Úzkost
Úzkostné stavy a panické ataky jsou aktuálně častým problémem, v lidovém povědomí nesprávně zaměňovaným za deprese. Sezení bude věnováno technikám, kterými lze tyto stavy přirozenou cestou překonávat. Zároveň budeme společně hledat cestu od ustrašenosti ke statečnosti. Je to v silách každého z nás.

3. Nízké sebevědomí
Sebepodceňování je nepříjemnou překážkou na cestě životem. Ovlivňuje negativně naše rozhodování, naplňování osobního smyslu i vztahy. Pokusíme se zmapovat skladbu osobnosti přítomných a najít silné stránky, o něž se mohou v každodennosti opírat.

4. Slabá vůle
Jedním z moderních projevů slabé vůle je prokrastinace, dalšími jsou sklony k závislostem, hledání snadných cest, neochota k oběti, pasivita. Smysluplných cílů nelze dosáhnout jednoduše, proto se buď vůbec žádné nestanoví, nebo se vzdáme na půli cesty. Nebezpečí parazitického životního scénáře. Nabídneme individuální možnosti tréninku pevné vůle, motivace k akčnějšímu fungování.

5. Nejasná profesionální orientace
Mnozí lidé nemají rádi profesi, kterou se živí, jsou dlouhodobě nespokojení a oslabují se tak citově, ve vztazích, ohrožují své zdraví. K čemu se nejlépe hodím? - otázka, na niž budeme společně hledat odpověď. Vytváření map schopností, dovedností a nadání, definice nejvhodnějších povolání. Vhodné zvláště pro ty, jimž vzhledem k dopadům pandemie hrozí ztráta zaměstnání.

Podpůrná skupina pro dlouhodobé klienty
Nabídka efektivního psychoterapeutického zázemí pro naše dlouholeté klienty. Operativní pomoc v krizi, na životních křižovatkách a v dalších naléhavých situacích

Skupinová sezení budou probíhat v ordinaci Aktivní egolýzy v Terronské ulici 61 (Praha 6), vždy v úterý od 18 do 20 hodin.

Cena jednoho sezení je 1000 Kč za osobu, při rezervaci 5ti sezení poskytujeme slevu 20% (jedno sezení zdarma).

Zájemci, prosím ozvěte se na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na 604 294 034.
Napište, o jaká témata máte zájem, tím se stanete členem daných skupin. Po naplnění skupiny vám nabídneme termín konání. Připojte také své telefonní číslo a e-mailovou adresu, abychom se s vámi mohli domluvit na přípravě na sezení. Ke každému tématu bude třeba vypracovat určitou přípravu, aby byla terapie účinnější.

Pokud se stane, že se členové skupiny budou spolu cítit velmi dobře a budou mít zájem v té sestavě pokračovat, je možné uspořádat sérii sezení na společná témata.
Účastníci nesmí být mezi sebou v příbuzenském ani partnerském vztahu. Důvodem této podmínky je zaručení možnosti svobodného a pravdivého vyjádření pocitů a popisu skutečností.

Omlouváme se, platba se nezdařila. Zkuste to prosím znovu, případně nás kontaktujte.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 
T: +420 604 294 034