PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

PhDr. PATRICIE ANZARI, CSc.

hlavní terapeut

Více zde

JITKA DYTRYCHOVÁ, DiS.

terapeutka, zázemí

Více zde

BOŽENKA BARTOŠKOVÁ

zázemí, koterapie

Více zde

Mgr. ŠTĚPÁNKA RAPUŠÁKOVÁ

zázemí, koterapie

Více zde

MUDr. JAN PEYCHL, PhD.

lékař, terapeut

Více zde

MUDr. PETR JUGAS

lékař

Více zde

MUDr. KATEŘINA NEKLOVÁ

lékařka

Více zde

ROMEO

Canisterapeut

Více zde

JITKA DYTRYCHOVÁ, DiS.

asistentka, terapeutka, zázemí

Osobní prožitkovou práci zahájila v roce 2005, úzce spolupracovat v oblasti organizace administrativy a koterapie začala s Patricií o rok později. Je nepostradatelnou "pravou rukou" Patricie.
Pod vedením Patricie absolvovala 15ti letý intenzivní výcvik v originální psychoterapeutické metodě aktivní egolýzy. Tento přístup aplikuje ve spolupráci s klienty na pobytových programech v Rynarticích, poskytuje také individuální terapii v Praze.
Spolupráce s Patricií přivedla Jitku ke cvičení jógy. Je mezinárodně registrovanou lektorkou jógy (R.Y.T. 200) a lektorem jógy II.třídy. Svůj vlastní moderní přístup k tradiční hatha józe nabízí jako jednoho z průvodců aktivní egolýzy. Jógu, která otevírá srdce, provozuje ve svém studiu Hridaya Yoga v centru Prahy.

www.hridaya.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 604294034

Jitka
Boženka Bartošková

BOŽENKA BARTOŠKOVÁ

zázemí, koterapie

Profesí masérka a konzultantka pro přírodní léčbu. Osobní prožitkovou práci u Patricie zahájila v roce 1992, od roku 2002 začala pracovat v zázemí prožitkových programů v Rynarticích. V současnosti je jejich hlavní oporou. Má soukromou provozovnu v  Pelhřimově, Družstevní 1233 (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Mgr. ŠTĚPÁNKA RAPUŠÁKOVÁ.

zázemí, koterapie

Absolvovala Filosofickou fakultu UP v Olomouci, obor historie a český jazyk. Po celý život vyučovala - na učilišti, gymnáziu i základních školách. S Patricií začala spolupracovat jako účastník programů osobního růstu 1993, od r. 2005 se stala členkou pracovního týmu. Je hlavní korektorkou autorských textů Patricie. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Mgr. ŠTĚPÁNKA RAPUŠÁKOVÁ.
MUDr. JAN PEYCHL, PhD.

MUDr. JAN PEYCHL, PhD.

lékař, terapeut

Absolvent Lékařské fakulty v Hradci Králové, v současnosti vedoucí pracovník oddělení světelné mikroskopie Institutu Maxe Plancka v Drážďanech. Jeho osobní prožitková praxe v Rynarticích začala v roce 2005, od roku 2008 je členem týmu v roli lékaře a absolvuje intenzivní výcvik v originální psychoterapeutické metodě Patricie Anzari, aktivní egolýze. Má za sebou 12 let praxe na seminářích vipassana meditace s barmskými buddhistickými mnichy. Tyto zkušenosti využívá v novém rynartickém programu Silencionata. Je zkušeným homeopatem, využívá i dalších postupů celostní medicíny. 

(Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

MUDr. PETR JUGAS

lékař

Absolvent Lékařské fakulty UJEP v Brně, neurolog. V Rynarticích pracuje na sobě a je členem týmu od roku 2008. V posledním roce je v úzké spolupráci s Patricií nejen jako lékař na programech, ale také jako konzultant v oblasti medicíny pro klienty v její individuální péči. Má soukromou neurologickou ordinaci ve Veselí nad Moravou, Kollárova 1245 (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

MUDr. PETR JUGAS
Katerina Michal

MUDr. KATEŘINA NEKLOVÁ

lékařka

Absolventka Lékařské fakulty UK v Praze, do nedávna na mateřské dovolené se dvěma dětmi (mladší Johanka, starší Jonáš). Osobní prožitková práce s Patricíí se datuje od roku 2004, lékařkou v týmu je od roku 2005. Pracuje v Rehabilitačním Ústavu Kladruby.

Na další fotografii její manžel MICHAL, geolog. Je univerzálním pomocníkem v čemkoli, občas zbytku týmu prohlubuje znalosti o historii planety.

ROMEO

(Adonis z chovné stanice Zmysel života)

canisterapeut pro tým i klientelu.  Provází Patricii životem, asistuje jí i v pražské ordinaci individuální terapie.

ROMEO