PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

Síla ženské lásky

Pobytový program
Termín: 14.11.2024 20:00 - 17.11.2024 16:00

Místo konání: Centrum Rynartice

Program pro ženy, které chtějí v životě působit silou čistého ženství. To lze definovat hlubokou empatií, laskavostí, trpělivostí, ochotou k oběti, schopností láskyplnné péče a moudrého řešení konfliktů. Budeme hledat účinné cesty k naplnění osobních schopností a nadání bez konfrontací, agrese, závisti a lži. Ženy na cestě k úspěchu už nemohou kopírovat mužské metody.

Setkání přinese cenné a netradiční inspirace k upevnění stávajících partnerských vztahů. Pro nezadané společně najdeme individualizované a důstojné cesty k seznámení. 

Náplní programu budou prožitkové metody aktivní egolýzy obohacené o psychodramatické prvky.

Program je určen klientkám, které prošly individuální terapií a absolventkám prožitkových programů Aktivní egolýzy®. Předchozí zkušenost se způsobem terapeutické práce AE® je  nezbytnou podmínkou pro dostatečnou intenzitu a úspěch procesu proměny. Zkušenější účastníce povzbudí skupinu k větší odvaze a hloubce práce. 

Zjevnými efekty Aktivní egolýzy jsou oslabení egocentrismu a pýchy, ochota otevřít pravdivě jakékoliv téma svého příběhu, přemoci urážlivost, brát v úvahu všechny zpětné vazby. Jsme na cestě k moudrosti a smysluplnému životu.

Setkání může odstartovat naši dlouhodobou spolupráci. Nabízíme hlubokou lidskou účast, pomoc při průběžných inventurách osobního příběhu a jistotu terapeutického zázemí pro životní krize a rozhodování na životních křižovatkách.

Prosíme vás o poctivou, měsíc dlouhou přípravu. Pokud tak žijete trvale, znamená to, že jsme se nepotkaly zbytečně. Nepoctivost v přípravě negativně ovlivní kvalitu procesu pro skupinu.

Měsíční příprava od 14.10. do programu (4 týdny):
1) krátkodobé půsty (36 hodin každý týden) nebo dlouhodobější přerušovaný půst (půst 16 h denně 5 dní v týdnu, dva týdny před programem)
2) bezmasá strava
3) absolutní abstinence od návykových látek
4) zlepšování fyzické kondice (cvičení, běh, chůze)
5) smířlivé a velkorysé řešení konfliktů
6) denně tichá meditace (cca 10 min)

Abychom společný čas nepromarnily, potřebujeme, abyste kromě dodržení režimu vypracovaly a nejpozději týden před programem zaslaly popis celého životního příběhu podle schématu, který je ke stažení v sekci praktické informace. Pište stručně, avšak pravdivě, vynechejte obecné a úhybné formulace. přečtěte si příběh několikrát po sobě, doplňujte, na co si vzpomenete, buďte prosím pečlivé. Je to intenzivní součást naší společné práce, na programu se budeme moci věnovat jen zásadním tématům. Zpracovaný příběh zašlete nejméně týden před setkáním. Potřebujeme jej pečlivě prostudovat a připravit se.

Program začíná ve čtvrtek ve 20 hodin a končí v neděli v 16 hodin

Maximální počet účastníků: 8 osob

Cena: 9.300 Kč

VYPLNIT ONLINE PŘIHLÁŠKU

 

Adresa:
Rynartice 80, 405 02 Děčín

 

Mapa: