PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

Survival - program pro přežití

Pobytový program
Termín: 29. červenec 2024 14:00 - 4. srpen 2024 14:00

Místo konání: Centrum Rynartice

Tento týden bude naplněn fyzickou i psychickou zátěží ve stylu přípravy na přežití náročných podmínek. Čeká nás dynamická prožitková práce, putování krajinou, intenzivní praxe jógy a pránajámy, T’ai-chi. Pobyt je vhodný pro zdravé účastníky v běžné fyzické kondici, je výzvou k systematickému zvyšování odolnosti.

Ve zpracování příběhu se zaměříme na intenzivní ponor do smyslu osobní cesty. Pro každého z účastníků společně najdeme silné inspirace pro budoucnost při řešení aktuálních životních témat a přijetí důležitých rozhodnutí.

Prosíme vás o poctivou, měsíc dlouhou přípravu. Pokud tak žijete trvale, znamená to, že jsme se nepotkali zbytečně. Nepoctivost v přípravě negativně ovlivní kvalitu procesu pro vás i ostatní souputníky.

Měsíční příprava od 29.6. do programu (4 týdny):

1) jednou týdně 36 hodin půstu nebo týden přerušovaného půstu (16 hodin půst, 8 hodin stravování)

2) přísně bezmasá strava

3) absolutní abstinence od návykových látek

4) zlepšování fyzické kondice (cvičení, běh, chůze)

5) smířlivé a velkorysé řešení konfliktů

6) denně tichá meditace (cca 10 min)

Abychom společný čas nepromarnili, potřebujeme, abyste první intenzivní práci na sobě provedli už doma nejpozději dva týdny před příjezdem. Prosíme vás o vypracování a zaslání popisu celého vašeho životního příběhu podle schématu, který je ke stažení v sekci praktické informace. Pište stručně, avšak pravdivě, vynechejte obecné a úhybné formulace. přečtěte si příběh několikrát po sobě, doplňujte, na co si vzpomenete, buďte prosím pečliví. Je to intenzivní součást naší společné práce, o víkendu se budeme moci věnovat zásadním tématům. Zpracovaný příběh zašlete nejméně týden před setkáním. Potřebujeme jej pečlivě prostudovat a připravit se.

Maximální počet účastníků: 8 osob

Program začíná v pondělí ve 14 hodin a končí v neděli ve 14 hodin 

Cena: 17.900 Kč

VYPLNIT ON-LINE PŘIHLÁŠKU

 

Adresa:
Rynartice 80, 405 02 Děčín

 

Mapa: