PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

Velikonoční cesta speciál

Pobytový program
Termín: 28. březen 2024 18:00 - 1. duben 2024 16:00

Místo konání: Centrum Rynartice

Velikonoční čas je podobně jako Vánoce kulturně umrtvenou příležitostí k napojení na duchovní podstatu existence. Rádi bychom svým spřízněným duším nabídli možnost využít ji daleko od její zkarikované podoby. Máme také připravené trasy pro meditativní putování krajinou. Uvidíme, zda nám počasí umožní jejich využití.

Aktivní egolýza se neustále vyvíjí a obohacuje o nové intenzivní techniky, nápomocné na cestě vnímavosti, psychické a fyzické odolnosti, vřelosti srdce a radosti z každé chvilky života. Pořádáme náročné programy, do jejichž skladby zařazujeme intenzivní prožitkovou práci, praxi psychospirituální jógy s Jitkou a T’ai-Chi s Patricií. Také přibyl originální extatický tanec pro zesílení ochoty překonávat konvence a žít svobodně. Před programem po vás žádáme podrobný a pravdivý popis osobního příběhu, který předem prostudujeme. Současná podoba našich setkání je odlehčena od dlouhého vyprávění příběhů, soustřeďujeme se jen na důležitá témata. Dostanete prostor na účinnou integraci dosažených vhledů a inspirací pro budoucnost.

Prosíme vás o poctivou, měsíc dlouhou přípravu. Pokud tak žijete trvale, znamená to, že jsme se nepotkali zbytečně. Nepoctivost v přípravě negativně ovlivní kvalitu procesu pro vás i ostatní souputníky.

Měsíční příprava od 28.2.2024 do programu:
1) jednou týdně 36 hodin půstu nebo týden přerušovaného půstu (16 hodin půst, 8 hodin stravování)
2) přísně bezmasá strava
3) abstinence od návykových látek a činností
4) zlepšování fyzické kondice
5) smířlivé a velkorysé řešení konfliktů, láskyplná péče o bližní
6) úklid prostor, které obývám
7) denně hluboká tichá meditace (aspoň 10 min), v činnostech hluboké soustředění
8) Nejpozději týden před programem zašlete aktuální popis celého životního příběhu podle schématu, který je ke stažení v sekci praktické informace, případně aktualizujte příběh z minulých programů.

Velikonoční cesta speciál začíná ve čtvrtek v 18 hodin a končí v pondělí v 16 hodin

Maximální počet účastníků: 8

Cena: 11.900 Kč

Přihlásit se mohou účastníci individuální terapie AE® a minulých prožitkových programů Aktivní egolýzy®. Pokud s námi ještě nespolupracujete, nebo jste měli delší přestávku (více než 10 let), domluvíme se na individuální přípravě.

VYPLNIT ON-LINE PŘIHLÁŠKU

 

Adresa:
Rynartice 80, 405 02 Děčín

 

Mapa: