PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

REFRESH

Pobytový program
Termín: 26. květen 2023 18:00 - 28. květen 2023 18:00

Místo konání: Centrum Rynartice

Během víkendu se budeme věnovat intenzivní praxi jógy a pránajámy, prožitkové práci s hudbou a analýze osobního příběhu. Nabízíme příležitost k fyzickému a energetickému posílení, harmonizaci těla a mysli, také k silnému prožitku meditace v pohybu. Ve zpracování příběhu se zaměříme na řešení aktuálních životních témat a pomoc při přijetí důležitých rozhodnutí. Pro každého z účastníků společně najdeme silné inspirace pro budoucnost.

Prosíme vás o poctivou, měsíc dlouhou přípravu. Pokud tak žijete trvale, znamená to, že jsme se nepotkali zbytečně. Nepoctivost v přípravě negativně ovlivní kvalitu procesu pro vás i ostatní souputníky.

Měsíční příprava od 28.4. do programu (4 týdny):
1) jednou týdně 36 hodin půstu nebo týden přerušovaného půstu (16 hodin půst, 8 hodin stravování)
2) přísně bezmasá strava
3) absolutní abstinence od návykových látek
4) zlepšování fyzické kondice (cvičení, běh, chůze)
5) smířlivé a velkorysé řešení konfliktů
6) denně tichá meditace (cca 10 min)

Abychom společný čas nepromarnili, potřebujeme, abyste první intenzivní práci na sobě provedli už doma nejpozději dva týdny před příjezdem. Prosíme vás o vypracování a zaslání popisu celého vašeho životního příběhu podle schématu, který je ke stažení v sekci praktické informace. Pište stručně, avšak pravdivě, vynechejte obecné a úhybné formulace. přečtěte si příběh několikrát po sobě, doplňujte, na co si vzpomenete, buďte prosím pečliví. Je to intenzivní součást naší společné práce, o víkendu se budeme moci věnovat jen vašim důležitým tématům. Potřebujeme proto nejméně týden před setkáním příběhy obdržet, pečlivě prostudovat a připravit se.

Maximální počet účastníků: 8 osob

Program začíná v pátek v 18 hodin a končí v neděli v 18 hodin 

Cena: 7.900 Kč

VYPLNIT ON-LINE PŘIHLÁŠKU

 

Adresa:
Rynartice 80, 405 02 Děčín

 

Mapa: