PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

Velikonoční Esuriata

Pobytový program
Termín: 6. duben 2023 18:00 - 10. duben 2023 16:00

Místo konání: Centrum Rynartice

Velikonoční čas je spirituálně silný, proto jsme se rozhodli projít s vámi společně delším půstem (zahájíme již před příjezdem ve čtvrtek ráno, skončíme v pondělí před odjezdem lehkým banánovým koktejlem).
Ze zkušenosti víme, že půst několikanásobně umocňuje otevření, hloubku prožitku i ochotu k objektivnímu náhledu na osobní život. 
Během dne bude dost prostoru pro ranní jógovou praxi, dvě dynamické meditace, příběhy a tiché rozjímání, také k odpočinku a nabírání sil.

Prosíme vás o poctivou, měsíc dlouhou přípravu. Pokud tak žijete trvale, znamená to, že jsme se nepotkali zbytečně. Nepoctivost v přípravě negativně ovlivní kvalitu procesu pro vás i ostatní souputníky.

Měsíční příprava od 6.3. do programu (4 týdny):
1) krátkodobé půsty (36 hodin každý týden)
2) přísně bezmasá strava
3) absolutní abstinence od návykových látek
4) zlepšování fyzické kondice (cvičení, běh, chůze)
5) smířlivé a velkorysé řešení konfliktů
6) denně tichá meditace (cca 10 min)

Abychom společný čas nepromarnili, potřebujeme, abyste první intenzivní práci na sobě provedli už doma nejpozději dva týdny před příjezdem. Prosíme vás o vypracování a zaslání popisu celého vašeho životního příběhu podle schématu, který je ke stažení v sekci praktické informace. Pište stručně, avšak pravdivě, vynechejte obecné a úhybné formulace. přečtěte si příběh několikrát po sobě, doplňujte, na co si vzpomenete, buďte prosím pečliví. Je to intenzivní součást naší společné práce, o víkendu se budeme moci věnovat jen vašim důležitým tématům. Potřebujeme proto nejméně týden před setkáním příběhy obdržet, pečlivě prostudovat a připravit se.

Program začíná ve čtvrtek v 18 hodin a končí v pondělí v 16 hodin.

Cena: 9.900 Kč

vyplnit on-line přihlášku

 

Adresa:
Rynartice 80, 405 02 Děčín

 

Mapa: