PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA

RESTART

Pobytový program
Termín: 17. červen 2022 18:00 - 19. červen 2022 16:00

Místo konání: Centrum Rynartice

Svižný, aktivační víkend pro absolventy alespoň Cesty v posledních pěti letech.

Chceme vám dopřát co nejefektivnější proces otevření, posílení, prohloubení meditačních schopností, intenzivního ponoru do smyslu osobního příběhu. Cílem je zlepšení kvality života i vztahů.

Abychom společný čas nepromarnili, potřebujeme, abyste první intenzivní práci na sobě provedli už doma nejpozději dva týdny před příjezdem. Prosíme vás o vypracování a zaslání popisu celého vašeho životního příběhu podle přiloženého schematu. Pište stručně, avšak pravdivě, vynechejte obecné a úhybné formulace. přečtěte si příběh několikrát po sobě, doplňujte, na co si vzpomenete, buďte prosím pečliví. Je to intenzivní součást naší společné práce, o víkendu se budeme moci věnovat jen vašim důležitým tématům. Potřebujeme proto nejméně týden před setkáním příběhy obdržet, pečlivě prostudovat a připravit se.

Kromě příběhů se budeme věnovat hluboké prožitkové práci a každé ráno vás čeká intenzivní jóga pod skvělým a originálním vedením Jitky. Pokud pochybujete o své fyzické kondici, Jitka program upraví pro vaše možnosti, zároveň dostanete skvělou inspiraci pro každodenní vysoce účinné fyzické cvičení s hlubokým duchovním potenciálem.

Prosíme o dodržení speciálního režimu před příjezdem minimálně týden (tedy od pátku předchozího týdne):

1) zcela bez všech návykových látek, (káva omezena na 1 šálek denně) a bez návykových činností (závislost na hrách, televizních seriálech, videích a pod.)
2) důsledně bezmasá strava (o víkendu možná ryba)
3) 24 hodin půstu
4) aktivní pohyb
5) každý den aspoň 10 minut tichá meditace, v činnostech hluboké soustředění
6) mírné jednání a smírčí řešení konfliktů, do nichž jste zataženi
7) empatická a láskyplná péče o bližní
8) úklid v prostoru i duši

Moudří nastolí režim na měsíc, nejmoudřejší tak žijí v méně striktní podobě (meditace a fyzická zátěž obden nebo třikrát týdně, dva půsty v měsíci) trvale. Čím delší režim, tím hlubší ponor během programu, tím jasnější vnímání a chápání souvislostí).

Odvolejte účast v případě příznaků nemoci, nachlazení, zvýšené teploty. Oceníme zaslání očkovacího covidového certifikátu nebo negativního výsledku PCR testu odebraného krátce před příjezdem.

Při příjezdu testujeme účastníky antigenním testem. V případě pozitivního výsledku odvezeme na nádraží, u neočkovaných bez PCR testu nevrátíme peníze.

Maximální počet účastníků: 8 osob

Program začíná v pátek v 18 hodin a končí v neděli v 16 hodin 

Cena: 6.500 Kč

VYPLNIT ON-LINE PŘIHLÁŠKU

 

Adresa:
Rynartice 80, 405 02 Děčín

 

Mapa: