PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA


Obnovená hluboká meditace z devadesátých let v šamanském stylu. Poselství ohně je indiánská cesta do vlastní minulosti a procítění úcty k předkům. Poselství větru je sámi (laponský) výstup na posvátnou horu - do vlastní budoucnosti. Otvírá naději i jasný směr další cesty.

Číst dál...

100 Kč


Splynutí se dvěma hlavními duchovními osami. Láska opravdu bez podmínek a stále přítomná v našem srdci i prostoru kolem nás. Pravda jako jediná cesta k nalezení hlubokého smyslu osobního příběhu.

Číst dál...

100 Kč


Dvě půlhodinové meditace, určené všem, kteří se právě vyrovnávají s těmito stíny na duši. Nádherná hudba Cyrila Morina z filmů Samsara a Ajurvéda nádherně podkresluje tuto společnou cestu s Patricií. Tyto dvě meditace jsou určeny všem, kdo se potýkají s pocity smutku a úzkosti. Výsledkem je uvolnění, euforické ladění, vnitřní zklidnění.

Číst dál...

100 Kč


Skvělá příležitost ke smíření s pozemskými rodiči, k pochopení poselství, která přinesli do našeho příběhu. Setkání s božskými rodiči, nalezení skutečné spirituality ve smyslu prožitku trvalé podpory a láskyplné ochrany.

Číst dál...

100 Kč