PhDr. Patricie Anzari, CSc.

AKTIVNÍ EGOLÝZA® - ORIGINÁLNÍ PSYCHOTERAPEUTICKÁ METODA


Kniha, po které
bude všem s vámi lépe.
 

Soubor esejí a zamyšlení plných neotřelých a užitečných inspirací pro život. Otevřete knihu na kterémkoli místě a začtěte se. Zjistíte, že se vás text hluboce dotýká, budí vás z letargie, přináší naději do budoucnosti, motivuje k pozitivním změnám. Uvidíte ostře svá pochybení, místo pocitů viny si však budete vědět rady s jejich nápravou. Začnete se více zabývat blahem svých blízkých i vzdálených, nebude vám lhostejný další vývoj na této planetě.

V každé knize Dodušemluvy, zakoupené v našem eshopu, najdete originální věnování a podpis autorky!

Číst dál...

299 Kč


(speciál časopisu Regenerace)

V tomto rozsáhlejším textu Patricie ve svém ojedinělém a vybroušeném stylu nabízí ucelený pohled na jeden z nejrozšířenějších civilizačních neduhů dneška: poskytne nezbytná vědecká fakta jako definici stresu, medicínský, psychologický a filosofický pohled, přehled nejčastějších stresorů, přirozené obranné mechanismy, ale i časté omyly a mýty. Výčet důsledků nadměrného stresu doplňuje o konkrétní doporučení, jak jim předcházet. Fenomén stresu předkládá coby výzvu k zásadním změnám v konzumní kultuře včetně svého osobního přínosu ke kultivaci populace - psychoterapeutické spolupráce metodou aktivní egolýzy.
Zajímavým bonusem jsou rozhovory odborníky - lékaři klasické a alternativní medicíny MUDr. Alexandrou Žofkovou, MUDr. Martinem Zahradníkem, MUDr. Petrem Jugasem a MUDr. Janem Peychlem, Ph.D.
O tom, jakým stresem trpí v důsledku lidského konání příroda, hovoří Patricie s Václavem Sojkou, fotografem národního parku České Švýcarsko.

 

.

Číst dál...

50 Kč

 


(speciál časopisu Regenerace)

Po dlouhé době Patricie našla čas k napsání obsáhlejšího textu. Je plný zajímavých informací, zároveň je to nádherná meditace, harmonicky sladěná se skvělými fotografiemi přírody Českého Švýcarska a Lužických hor od předního českého fotografa Václava Sojky, QEP. Inspirativní literární počin, který osvěží ducha a povzbudí na cestě k duchovnímu poznání a sebezdokonalení.

Číst dál...

50 Kč


(speciál časopisu Regenerace)

V tomto obsáhlejším textu nabízí Patricie nesmírně užitečný, celistvý obraz partnerských vztahů. Měla by to být povinná četba pro všechny páry, aby porozuměly povaze svého vztahu a včas se vystříhaly rizik, ohrožujících partnerství. Pokud se již partneři ocitli v krizi, naleznou zde praktickou pomoc k pochopení a řešení situace. Text obsahuje i neobvyklé, tantrické pohledy na sexualitu a intimní prostor páru. Nabízí také pojem "duše páru", rozšiřující partnerský prostor do spirituální sféry

Číst dál...

50 Kč


Prameny poznání nově jako e-kniha ve formátu .epub, mobi, .pdf. 

Elektronické vydání z roku 2018 je doplněno o aktuální definici práce se stavy rozšířeného vědomí metodou aktivní egolýzy.
 
Velmi svěží a čtivý text se hluboce dotýká všech rozměrů každodenního lidského bytí, je prodchnut životní silou a láskyplností autorky. V tomto uceleném pohledu na svět se zcela nově spojuje vše dosud nespojené. Namísto přeslazených positivních klišé módní duchovní literatury v něm najdete konkrétní lidské odpovědi na své palčivé životní otázky. Sílu textu umocňují fascinující litografie Aleny Šlapákové, které jsou výpovědí o jejím osobním přerodu. Otevřete knihu namátkou kdekoli. Užasnete. Je tam poselství pro váš osobní příběh. 
Číst dál...

Držíte v rukou nevyčerpatelného pomocníka.

120 Kč